thc-thc.com

Pierwsze centrum handlowe z marihuaną powstanie w Kolorado

Pierwsze centrum handlowe z marihuaną powstanie w Kolorado, jamaica.com.pl

Otwarcie pierwszego na świecie centrum handlowe z marihuaną w Kolorado planowane jest na kwiecień. Deweloperzy Chris Elkins i Sean Sheridan uważają, że miasto Trinidad jest idealnym miejscem do budowy tego projektu.

W wywiadzie dla lokalnych wiadomości KRDO, Elkins powiedział: “Prawo w tym mieście pozwala umieścić nam nawet 5 przychodni obok siebie. O ile nam wiadomo, jest to jedyne miasto w stanie Kolorado, w którym taki projekt może powstać.”

Elkins i Sheradin otrzymali już pozwolenie od miasta i zakupili budynek w mieście Trinidad na Commercial Street. Teraz czekają tylko na wyrażenie zgody od Rady Miasta.

Według Elkinsa, cztery z pięciu miejsc zostało już wynajętych dla przedsiębiorców oferujących sprzedaż marihuany, a jeśli otrzymają zgodę od Rady Miasta, planują otworzyć budynek dla klientów już w kwietniu.

Pierwsze centrum handlowe z marihuaną powstanie w Kolorado, jamaica.com.pl

Wraz z ich pasją do marihuany, Elkins i Sheridan mają duże doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości i są podekscytowanie, jakie mini centrum handlowe z marihuaną przyniesie korzyści miastu.

Elkins oczekuje, że mini centrum handlowe pobudzi lokalną gospodarkę i wydaje się, że wielu mieszkańców zgadza się z tym stwierdzeniem.

Michelle Duran mieszka w pobliżu mini centrum handlowego i powiedziała: “Jestem podekscytowana, że takie coś powstanie. Mamy już sporo sklepów z marihuaną i przynoszą one wiele korzyści dla miasta.

Inni lokalni mieszkańcu wyrazili zaniepokojenie tym pomysłem twierdząc, że przyciągnie ono bezdomnych.

Tamara Johnson, która również mieszka niedaleko, powiedziała: “Szczerze mówiąc nie mam żadnych uprzedzeń do marihuany i do jej użytkowników.”

Niezależnie od opinii mieszkańców, pomysłodawcy mini marketu z marihuaną patrzą z optymizmem na wielkie otwarcie pierwszego mini centrum handlowego z marihuaną.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.