thc-thc.com

Bob Marley – marka marihuany sygnowana imieniem Boba Marleya

Bob Marley – marka marihuany sygnowana imieniem Boba Marleya, jamaica.com.pl

W tym tygodniu trafiła do sprzedaży linia marihuany i produktów konopnych sygnowanych logo Boba Marleya.

Wspierana przez firmę z Seattle – Privateer Holdings, firma Marley Natural jest przeznaczona do znaczenie szerszego grona odbiorców, niż studentów z plakatami Boba Marleya. W sprzedaży, oprócz samej marihuany będą produkty do pielęgnacji ciała, takie jak balsam z nasion konopi i płyn do kąpieli, ale również akcesoria dla palaczy, na przykład drewniany przybornik.

Bob Marley – marka marihuany sygnowana imieniem Boba Marleya, jamaica.com.pl

Produkty są dostępne od soboty w Los Angeles, a w planach jest ekspansja do Kalifornii, Kolorado, Waszyngtonu, Oregonu i Nevady jeszcze w tym roku.

“Mamy szczęście, że żyjemy w obiecujących czasach, szczególnie w odniesieniu do konopi,” powiedziała Cedella Marley, córka piosenkarza. “Mój tata byłby szczęśliwy widząc, jak wiele osób ceni naturalną moc zioła.”

Bob Marley – marka marihuany sygnowana imieniem Boba Marleya, jamaica.com.pl

Marka zbudowana wokół Boba Marleya bardzo dobrze prosperuje. On sam zmarł w 1981 roku w wieku 36 lat, a według listy Forbes jest czwartym na liście najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd. Ciągle sprzedają się jego płyty i inne produkty, w tym nawet napoje. Nazwa Marley jest warta 21 milionów dolarów według listy Forbes.

Sprzedaż marihuany w 2015 roku wzrosła do 5,4 miliarda dolarów, w porównaniu z 4,6 miliarda dolarów w 2014 roku. Jak szacuje grupa ArcView, w tym roku całkowita jej sprzedaż może wynieść 6,7 miliarda dolarów. Szacuje się, że w ciągu najbliższych 5 lat, przemysł marihuany będzie wart 21,8 miliarda dolarów!

Chociaż Bob Marley jest jednym z najpopularniejszych ambasadorów marihuany, to jego produkty będą musiały konkurować z produktami od Snoop Dogga czy Wiz Khalify, które niedawno weszły lub wejdą na rynek.

“Jest niezwykle ważne dla nas i rodziny, że Marley Natural działa uczciwie i ma mocną świadomość społeczną,” powiedziała rodzina Boba w oświadczeniu.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.