Kolor pieniędzy to zieleń trawy

Status leków szybko zmienia reputację cannabisu. Media i portale informacyjne wręcz pękają w szwach dzień po tym, jak w Niemczech zalegalizowano medyczną marihuanę. Krążą przy tym między innymi informacje na temat statusu leków, odpowiedzi na pytania o obszar zastosowania i dyskusje na temat publicznego zdania o roślinie konopi, ale odstawiają w cień faktycznie nowe i istotne informacje na jej temat.

Z tego względu, że już żadna dusza nie będzie się chroniła przed dużo obiecującym sektorem legalnego handlu pozostaje to jedyne źródło, z którego będzie wypływało najwięcej informacji. Kolor pieniędzy przybiera barwę zieleni trawy…

Przegląd zmienionego świata interesów w Niemczech oferuje Portal Gründerszene, który z pomocą niektórych wyjaśnień przewodniczącego DHV (Deutscher Hanfverband) Georg Wurth próbuje oświetlić jeszcze nieopanowany rynek konopny w Niemczech.

W następnych latach można się liczyć z tym, że zeszłoroczne zapotrzebowanie cannabisu, które wynosiło 150 kilogramów wrośnie do kilkunastu ton, podczas gdy liczba pacjentów z około tysiąca wzrośnie do około 79.000 tysięcy. Oznacza to trzycyfrowe milionowe stawki.

Zwiększa się także zainteresowanie wkroczeniem w tą branżę, jednak interesanci nie należą tylko do jednej grupy. Są to zarówno rolnicy prosperujący wolnymi hektarami ziemi, jak i prawnicy, którzy po prostu chcą otworzyć nowy interes.

Jakie miary wielkości panują i zostają osiągnięte na światowym rynku konopnym pokazuje niedawne przejęcie wynalazcy produktów z CBD HempMed przez kanadyjską firmę MYM Nutraceuticals Inc., której szacowane zyski na przyszły rok sięgają 1,4 milionów kanadyjskich dolarów. Uzgodniony milion dolarów ma zostać wypłacony wyłącznie w akcjach.

Wraz z budową nowych hal produkcyjnych zyski te mają wzrosnąć do 10 milionów kanadyjskich dolarów rocznie. Dzięki takim sumom już zaczynają się plany powiększenia berlińskich targów konopnych Mary Jane, aby przyciągnąć jeszcze więcej chętnych i ciekawych odwiedzających, którzy mogliby zaczerpnąć jeszcze większej wiedzy na temat tej wszechstronnej rośliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.