nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Sukces na Dutch Passion Cannabis Cup

Dutch Passion na Expogrow 2017 w Hiszpanii otrzymał nagrodę „30 Year Achievement Award”. Nagroda ta honoruje wkład z 30-letniego istnienia firmy, razem z odkryciem feminizowanych nasion marihuany w latach dziewięćdziesiątych przez Henka van Dalena, założyciela firmy Dutch Passion.

Dutch Passion w tym roku otrzymał jeszcze dwa inne wyróżnienia na Elite Cup Contest w Amsterdamie. Odmiana Night Queen zajęła 3. miejsce w kategorii Indica, a Ultra Skunk zajął 3. miejsce w kategorii Hybrydy.

Elite Cup nagradza jakościowe nasiona marihuany, które są przystosowane i przeznaczone do domowej kultywacji oraz wyróżniają się najlepszą jakością dostępną na rynku.

Night Queen to jednak z najsilniejszych odmian w kolekcji Dutch Passion. Jest to krzyżówka afgana i indici tworząca powalający dym, ale bardzo łatwa w uprawie. Night Queen cieszy się bardzo dużą sympatią wśród producentów haszyszu i fanów koncentratów ze względu na jej wysoką zawartość oleju cannabisowego oraz wysokiego poziomu THC.

Ultra Skunk to jakościowo bardzo dobra odmiana skunka i dobry wybór dla osób lubiący silny high oraz urodzajne plony. Nasiona odmiany Ultra Skunk bardzo łatwo kiełkują i rosną w prawie wszystkich warunkach. Jak większość jakościowych skunków świetnie nadaje się dla początkujących.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Sukces na Dutch Passion Cannabis Cup”

olej cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi


Ta witryna jamaica.com.pl wykorzystuje pliki cookies.