Sukces na Dutch Passion Cannabis Cup

Dutch Passion na Expogrow 2017 w Hiszpanii otrzymał nagrodę „30 Year Achievement Award”. Nagroda ta honoruje wkład z 30-letniego istnienia firmy, razem z odkryciem feminizowanych nasion marihuany w latach dziewięćdziesiątych przez Henka van Dalena, założyciela firmy Dutch Passion.

Dutch Passion w tym roku otrzymał jeszcze dwa inne wyróżnienia na Elite Cup Contest w Amsterdamie. Odmiana Night Queen zajęła 3. miejsce w kategorii Indica, a Ultra Skunk zajął 3. miejsce w kategorii Hybrydy.

Elite Cup nagradza jakościowe nasiona marihuany, które są przystosowane i przeznaczone do domowej kultywacji oraz wyróżniają się najlepszą jakością dostępną na rynku.

Night Queen to jednak z najsilniejszych odmian w kolekcji Dutch Passion. Jest to krzyżówka afgana i indici tworząca powalający dym, ale bardzo łatwa w uprawie. Night Queen cieszy się bardzo dużą sympatią wśród producentów haszyszu i fanów koncentratów ze względu na jej wysoką zawartość oleju cannabisowego oraz wysokiego poziomu THC.

Ultra Skunk to jakościowo bardzo dobra odmiana skunka i dobry wybór dla osób lubiący silny high oraz urodzajne plony. Nasiona odmiany Ultra Skunk bardzo łatwo kiełkują i rosną w prawie wszystkich warunkach. Jak większość jakościowych skunków świetnie nadaje się dla początkujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Sukces na Dutch Passion Cannabis Cup”


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.