Niemiecka straż celna spaliła ponad pół tony marihuany

Brzmi to szokująco, jednak nie chodzi tutaj o takie palenie, jakie by nam się wydawało. Zasmucimy teraz wszystkich koneserów cannabisu i trzymamy kciuki, że nie popłaczą się z rozpaczy. O tym, że władze na Bawarii jeśli chodzi o marihuanę nie muszą długo czekać i palacze nawet przy bardzo minimalnych dawkach bardzo szybko odczuwają srogość tamtejszego prawa od dawna już nie jest żadną tajemnicą.

Niemiecka straż celna spaliła ponad pół tony marihuany, jamaica.com.pl

Teraz docierają do nas naprawdę smutne i przerażające wiadomości, które pokazują, co dzieje się z ziołem po jego skonfiskowaniu przez władze porządkowe. I to boli…

Cała skonfiskowana przez policję oraz straż celną marihuana zostaje bowiem spalona. I to nie tak, jak my byśmy ją palili. Nie. W Olchingen w ostatni wtorek w zakładzie utylizacji śmieci zostały zutylizowane 550 kilogramów skonfiskowanej rok temu marihuany. Płomień pochłonął to, co mogłoby pomóc wielu ludziom. Jak widać na zdjęciu funkcjonariusze ze srogą miną i błyskiem w oku prawie pękają z dumy, że dzięki ich skuteczności udaje im się znisczyć tak dużo niebezpiecznego narkotyku.

Gdyby może trochę się nawdychali, to ich miny byłyby całkiem inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.