Aktywista cannabisowy rozdaje za darmo nasiona

Kanadyjski aktywista cannabisowy Dana Larsen podąża za szczytnym celem: pozbyć roślinę marihuany jej stygmatu. Nawet, jeśli w ojczyźnie Larsena cannabis już od dawna jest całkowicie legalny i również globalnie poszerza ona swoje kręgi, to nadal na jej temat kursuje wiele uprzedzeń i wiele negatywnej propagandy.

Sposób, w jaki Larsen chce osiągnąć swój cel jest tak samo łatwy jak i hojny. Na swojej stronie www.overgrowcanada.com 56-latek rozdaje za darmo nasiona marihuany. I to w dodatku aż po 100 sztuk za jedną rejestrację. Jak sam twierdzi nasiona rozdaje, aby każdy dobrowolnie mógł z nimi zrobić, co chce, czyli nawet rozsiać w publicznych miejscach w Kanadzie.

Aktywista jednak radzi, aby najpierw nasiona wykiełkować w domu i dopiero gotowe sadzonki umieścić na świeżym powietrzu, ponieważ zwiększy to szanse przetrwania rośliny. Pomiędzy rokiem 2016 a 2018 overgrow.com łącznie rozdało dumną ilość 9 milionów nasion w całej Kanadzie. W roku  2019 dostępne będą również nasiona odmiany Freedom Dream CBD, czyli niefeminizowane, ale bogate w CBD szczepy.

Fajnie by było gdyby tez i u nas ktoś wpadł na taki pomysł… Ale na pocieszenie niektóre sklepy z nasionami marihuany dodają gratisowe nasiona do każdego złożonego zamówienia. Zawsze coś…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.