nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Izrael: plany eksportowe nie wypaliły

Izraelski rząd na 2018 rok planował wprowadzenie eksportu medycznej marihuany i to w dużym stylu. Jednak te plany niespodziewanie zostały zakończone – międzynarodowy eksport medycznej mariuany zgodnie z kanadyjskim przykładem na razie został zostawioy na lodzie.


Zgodnie z doniesieniami z mediów jest to wynik specjalnego posiedzenia izraelskiego premiera Netanyahu ze swimi ministrami gospodarki, zdrowia oraz rolnictwa, które odbyło się w zeszłą niedzielę.

Według plotek powodem tej nagłej zmiany miał być telefon Donalda Trumpa do Netanyahu. Izraelskie media podają, że gwiazda twittera, który w swoim wolnym czasie zajmuje się władzą nad Ameryką wyjawił wobec Netanyahu “swoją podstawową postawę jeśli chodzi o cannabis” – co skłoniło Netanyahu do obrotu sprawy o 180°. Eksport medycznej marihuany tym samym “już nie jest konieczny w interesach Izraela.”

Inni obserwatorzy mają wątpliwości co do tej teorii – trwają między innymi spekulacje, że rząd tak czy siak miał zamiar odrzucić te plany a Trump został użyty jako pretekst. W końcu nie trzebaby było eksportować do USA.

Obecie około 300 farm w Izraelu może z błogosławieństwem państwa uprawiać medyczną marihuanę. Inwestorzy, którzy stawiali na wystrzał rynku eksportowego, teraz stoją przed końcem i zadają sobiei pytanie, czy nie będą musieli sprzedać swoich plonów na czarnym rynku…

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi


Ta witryna jamaica.com.pl wykorzystuje pliki cookies.