Jak Przejść Test Narkotykowy na THC?

Większość konsumentów marihuany w pewnym momencie swojego życia przechodzi test na obecność narkotyków. Niezależnie od tego, czy jest to wymóg przy aplikacji o pracę, część rutynowych badań wymaganych przez pracodawcę czy też kontrola drogowa, gdy jest to wymagane, nic nas przed tym nie uchroni.

Jeśli się jednak nad tym zastanowić, to władzom zajęło dużo czasu, aby zacząć przeprowadzać testy na narkotyki, szczególnie w miejscu pracy lub w ruchu drogowym.

Niektórzy z nas uważają, że jest to naruszenie naszych podstawowych praw, ale to nie zmienia faktu, że większość z nas prędzej czy później zostanie poddana testowi na obecność narkotyków.

Najbardziej niefortunne dla każdego konesera takich używek jak marihuana jest to, że ze wszystkich nielegalnych substancji THC ma tendencję do pozostawania w organizmie najdłużej…

Jeśli należysz do grupy osób, które od czasu do czasu nie odmówią sobie jointa, to masz zdecydowanie mniejsze szanse na pozytywne dla ciebie przejście testu na narkotyki niż ktoś, kto od czasu do czasu nie odmówi sobie kokainy.

Co możesz więc zrobić, gdy zbliża się ten dzień?

Poniżej przedstawiamy niekoniecznie w 100% skuteczne, ale za to wypróbowane metody, jak przejść test na obecność THC.

Nigdy Nie Ma Gwarancji, Że Przejdziesz Test Narkotykowy

Niestety, nie ma sposobu, aby w 100% zagwarantować, że wynik testu na obecność narkotyków będzie negatywny, chyba że jesteś daleko poza terminem wykrywalności. Dla użytkowników kokainy ten czas wynosi zaledwie 24 godziny. W zależności od tego, jakim jesteś użytkownikiem marihuany, może to być kilka tygodni.

Żadna z metod, które przedstawimy poniżej, nie oferuje 100 % gwarancji. Ale jeśli naprawdę jesteś zdesperowany, to zdecydowanie warto je wypróbować.

Jakie Istnieją Testy Na Wykrycie THC?

To ważne pytanie dla użytkowników konopi. Najczęściej w celu wykrycia w organizmie THC wykorzystuje się próbkę moczu. W przypadku pracodawców wymagających takich testów zwykle jest tak, że są na tyle uprzejmi, by ogłosić to wcześniej, zanim zostanie pobrana próbka moczu.

Jednak istnieją jeszcze inne metody wykrycia THC.

Na przykład podczas kontroli drogowej najczęściej przeprowadzane są badania śliny. Jeśli masz na swoim koncie akurat wyrok w zawiasach lub jesteś na zwolnieniu warunkowym, mogą to też być próbki potu.

Sposób, w jaki jesteś testowany, ma tu znaczenie. Na przykład test na ślinę będzie pozytywny tylko wtedy, gdy używałeś marihuany w ciągu ostatnich 12-24 godzin. Jeśli jest to badanie moczu, marihuana może być wykrywana przez okres do 30 dni (w zależności od tego, czy jesteś nałogowcem czy nie).

W tym artykule skupimy się na badaniu moczu, ponieważ jest to najczęstszy rodzaj badania.

Sposoby Na Przejście Testu Narkotykowego

Mamy nadzieję, że dzień, w którym dowiesz się, że jesteś testowany na obecność narkotyków, jest dniem przyszłym i będziesz miał wystarczająco dużo czasu, abyś mógł przejść konkretny detoks. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć proces detoksykacji i jest kilka rzeczy, których należy unikać.

Rzeczy, Których Nie Należy Robić

Niektóre metody na przejście testu narkotykowego nie są zalecane. Mogą nie działać i są zbyt ryzykowne. Możesz nawet mieć większe kłopoty, jeśli zostaniesz złapany na próbie sfałszowania testu narkotykowego.

Wybielacz lub detergent:

Niektóre źródła podają, że jeśli dodasz wybielacz lub detergent do próbki moczu, wynik testu będzie negatywny. Po pierwsze, to nie do końca prawda. Po drugie, myślisz, że laboratoria nie sprawdzają ewentualności takich manipulacji?

Detergent nie zmienia całkowicie koloru próbki moczu, ale mogą pojawić się pęcherzyki. Jest to wyraźny znak. Wybielanie również niekoniecznie prowadzi do negatywnego wyniku. Jeżeli spróbujesz jednej z tych metod, możesz się narazić na jeszcze większe kłopoty, ponieważ próbowałeś zanieczyścić próbkę moczu.

Syntetyczny mocz:

W międzyczasie można kupić naprawdę wszystko, nawet sztuczny mocz i spróbować wykorzystać go jako próbkę moczu. Ale naukowcy z laboratorium są nieco mądrzejsi i bez żadnych problemów mogą wykryć syntetyczny mocz.

Rozcieńczanie:

Rozcieńczanie moczu jest również łatwe do wykrycia. Nie dodawaj wody, soku jabłkowego, czy czegokolwiek, o czym właśnie myślałeś, bo i tak zostanie to wykryte.

Rzeczy, Których Warto Spróbować

Teraz, gdy omówiliśmy rzeczy, których zdecydowanie nie powinieneś próbować, oto kilka, które jak najbardziej możesz zrobić.

Naturalna detoksykacja:

Najbardziej oczywistym sposobem, aby zdać test narkotykowy jest dać sobie wystarczająco dużo czasu między ostatnim paleniem a testem narkotykowym. Jak długo THC pozostaje w twoim organizmie zależy od tego, jak długo i jak często palisz.

Jeśli odkryłeś, że za dwa tygodnie musisz zrobić test, to na ten czas kompletnie rzuć palenie. Może to nie jest odpowiedź, której szukałeś, ale to najskuteczniejszy sposób na zrobienie negatywnego testu.

Detox:

Jeśli zdecydujesz się na palenie do 24 godzin przed testem, możesz wypróbować specjalnie napoje do detoksu. Możesz je kupić w większości aptek lub online. Te produkty działają, jeśli pijesz dużo wody i pomagają ukryć znaczne rozcieńczenie moczu. Należy jednak ostrożnie obchodzić się z tymi produktami i nie pożywać ich dużej ilości, ponieważ nie są dobre dla organizmu i mogą nawet wywołać kilkudniową biegunkę

Podmiana próbki moczu:

Jeśli jesteś na tyle zwinny i sprytny, to bardzo skutecznym sposobem jest zamiana swojego moczu na mocz przyjaciela, który nie zażywa narkotyków. Rzecz w tym, że jeśli naprawdę ci się to uda, wynik testu będzie negatywny. Oczywiście musisz mieć 100% pewność, że przyjaciel jest „czysty”, i nie możesz dać się przyłapać.

Powiedzieć prawdę i mieć nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy:

Jeśli właśnie złożyłeś podanie o pracę i wiesz, że nie przejdziesz testu na narkotyki z powodu swojej głębokiej miłości do THC, to zdecydowanie jedynym sposobem jest powiedzenie pracodawcy prawdy. W końcu marihuana ma nie tylko negatywne skutki działania, ale i pozytywne, jak zwiększenie wydajności i kreatywności, co w zależności od rodzaju pracy może zdecydowanie się przydać. Może to właśnie dzięki marihuanie będziesz lepszym pracownikiem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.