Jak utrzymać zapach marihuany pod kontrolą?

Dowiedz się na co musisz zwracać uwagę przy instalacji filtrów węglowych i wentylatorów niezawodnego systemu, aby zakamuflować zapach roślin konopi.
jak-utrzymac-zapach-marihuany-pod-kontrola-1
Do budowy takiej instalacji wentylacyjnej nie ominiesz filtru z węgla aktywnego. Wszystkie produkty, które obiecują zakamuflowanie zapachu można roztrzaskać o kant tyłka.

Oto kilka porad, czego szukać, aby naprawdę pozbyć się zapachu zioła:

1. Filtr z węgla aktywnego: wielkość podawana jest w m3/h, a jego średnica w mm, przy czym ich wielkość musi odpowiadać wielkości growroomu albo namiotu i oświetleniu. Wielkość standardowa to >300m3/h, 125mm i 150mm

2. Odpowietrzanie: mierzone jest w m3/h i tutaj wielkości standardowe też wynoszą 125mm i 150mm

3. Rura aluminiowa: albo specjalny wąż do zagłuszenia szumu

4. Taśma klejąca albo manszety do przymocowania rur

5. rozwiązanie przymocowania tej aparatury do sufitu (używaj elastycznych materiałów, np. starych dętek aby zminimalizować wibracje)

Najlepiej jest gdy swój system wietrzący zbudujemy ponadwymiarowy i na pewno nie pożałujemy tego, że zainwestowaliśmy w droższe produkty dobrej jakości. Z większą aparaturą będzie nam łatwiej kontrolować temperaturę i zapach. Dobrym pomysłem będzie instalacja potencjometru, który będzie regulował napięcie. W ten sposób Twój growroom stanie się cichszy, ponieważ będziesz mógł ustawić niższe obroty a to spowoduje zmniejszenie hałasu.

Mamy nadzieję, że nasze rady będą pomocne, szczególnie dla początkujących i w tym temacie „zielonych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.