Mike Bites Czyli Żelki z THC od Mike’a Tysona

Tyson Wypuszcza Na Rynek Kannabisowe Żelki w Kształcie Odgryzionego Ucha

Pod koniec lat 90-tych był to jeden z największych skandali sportowych: Podczas gorąco wyczekiwanej walki bokserskiej wagi ciężkiej Mike Tyson z frustracji odgryza ucho swojemu przeciwnikowi Evanderowi Holyfieldowi.

Dziś Żelaznego Mike’a nie trzeba się już bać, bo z pewnością swój najbardziej dziki okres życia 55-latek ma za sobą – co jednak nie znaczy, że o byłym mistrzu świata w boksie zrobi się cicho. Wręcz przeciwnie, Mike Tyson nieprzerwanie i z powodzeniem od 2000 roku robi ze swojego nazwiska markę, zarówno jako komik, jak i popularny podcaster, a ostatnio legalny przedsiębiorca konopi.

Mike Tyson przez te wszystkie lata nie stracił poczucia humoru, co ostatnio udowodnił dzięki swojej najnowszej marihuanowej kreacji. Chodzi mianowicie o żelki w postaci odgryzionej małżowiny usznej. Nie wiadomo, czy jest ona rzeczywiście wzorowana na anatomii ucha dawnego rywala Tysona, jednak każdy, kto chciałby spróbować Mike Bites musi wyruszyć w długą podróż do Kalifornii, bo u nas niestety takie słodycze są nielegalne.

W różnych stanach USA marihuana jest nie tylko legalna, ale także dostępna w różnej postaci, także słodyczy. Jest to duży rynek, w który od lat angażują się znane osobistości ze wszystkich sfer życia publicznego.

Szczególnie znany w tej branży jest były mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson, który zdobył sławę nie tylko dzięki swoim wybitnym umiejętnościom bokserskim. Około 25 lat temu walka z Evanderem Holyfieldem zakończyła się dyskwalifikacją i odebraniem mu licencji bokserskiej, ponieważ Tyson po utracie nad sobą kontroli odgryzł swojemu przeciwnikowi kawałek prawego ucha.

Teraz Mike Tyson to świetnie prosperujący przedsiębiorca w branży kannabisowej, który z resztą dzięki marihuanie nieco opanował swoje emocje. Najnowszą kreacją jego marki Tyson 2.0 są żelki z THC w kształcie odgryzionego ucha.

Mike Bites

Żelki są dostępne pod nazwą Mike Bites i są przeznaczone do spożycia wyłącznie dla osób dorosłych w trzech stanach USA. Oczywiście były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie zareklamował swój najnowszy produkt i ogłosił na Twitterze, że uszy faktycznie smakują dobrze. W Nevadzie, Kalifornii i Massachusetts rozmaite dispensaries prowadzą sprzedaż tych smakowitych słodyczy, które swoją postać uzyskały prawdopodobnie już w 2019 roku podczas telewizyjnego show „Hotboxin with Mike Tyson”.

W specjalnym odcinku spotkali się dawni przeciwnicy Holyfield i Tyson, w którym Holyfield, zraniony przez Tysona, wybaczył swojemu przeciwnikowi bolesny incydent sprzed lat. Następnie Mike Tyson podarował mu słodycze w kształcie uszu i zapowiedział produkcję Holy Ears. Współgospodarz programu, Eben Britton, pobrał wtedy też gipsowy odcisk ucha Holyfielda i stwierdził, że teraz ten frywolny pomysł na biznes jest również możliwy do wykonania.

Tyson Stawia Na Marihuanę

Mike Tyson od dawna twierdzi, że marihuana pomogła mu lepiej żyć. Na swojej stronie internetowej firmy Tyson 2.0 mówi, że marihuana towarzyszyła mu przez długi czas i odegrała ważną rolę w jego życiu. Jak przyznaje, marihuana zmieniła go na lepsze zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym, i chciałby podzielić się tym darem z innymi, którzy również szukają ulgi.

W każdym razie pewne jest, że od czasu legalizacji marihuany eskapady supergwiazdy boksu ograniczały się wyłącznie do spożywania marihuany. Jak widać, marihuana leczy wiele ran. Pomimo wielu zapytań ze strony różnych portali nadal nie wiadomo, w jakim stopniu sam Evander Holyfield odniesie korzyści ze sprzedaży jego żelkowych uszu. Zatem miejmy uszy szeroko otwarte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.