Cannabizz Warszawa 2018

W Warszawie odbędą się drugie z kolei targi konopne Cannabizz.

I to już niedługo, bo w pierwszy weekend grudnia. W zeszłym roku przedsięwzięcie wywołało dosyć pozytywne wrażenia, dlatego zdecydowano się na jego drugą serię.

Od 30.11. do 02.12.2018 roku w Warszawie będzie można z bliska przyjrzeć się przemysłowi konopnemu i zaczerpnąć informacji na temat tej rośliny od fachowców .

Centrum Targowo Kongresowe oferuje powierzchnię 10.000 metrów kwadratowych. Będzie można spotkać tam wielu producentów nasion oraz niezbędnych do uprawy akcesoriów. Poza tym ukażą się nowości ze świata medycyny i medycznej marihuany, kosmetologii i parafernalia.

Polskie targi konopne mają na celu przede wszystkim uświadomienie społeczeństwa na temat marihuany. Póki co polska polityka jeszcze nie poczyniła żadnych konkretnych kroków dotyczących marihuany, oprócz legalizacji medycznej, co dało tyle, co nic.

Oczywiście na miejscu pojawi się wielu aktywistów i ekspertów, którzy będą brali czynny udział w programie targów. Ważnym instrumentem zmiany postrzegania Polski jest też miejsce, w którym odbędą się targi. W tamtym roku Warszawa wywarła spore wrażenie na przyjezdnych gościach i jest postrzegana jako metropolia.

Na pewno pojawią się goście z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii w roli wystawców. Możemy liczyć na obecność Sensi Seeds, Barney’s Farm z nowościami, HESI i Advanced Hydroponics of Holland przedstawią natomiast swoje nowości nawozów. Wśród polskich wystawców oczywiście nie może zabraknąć Cannabigold oraz gazeta konopna Spliff.

Miejsce Canabizz Warszawa 2018

Vom 30.11. bis 02.12.2018
Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO
Modlińska 6D, 03-216 Warszawa
Codziennie od godz. 11:00 – 20:00

www.Cannabizz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.