Drake Będzie Robił Biznes z Marihuaną

W ojczyźnie Drake’a uprawa, sprzedaż i konsumpcja marihuany są legalne. Teraz ten kanadyjski raper chce stworzyć własną markę w tym segmencie. Trudno mu się dziwić, kto by nie skorzystał?

Drake posiada 60 procent udziałów w założonej przez siebie firmie More Life Growth Company.

Kanadyjski raper Drake startuje właśnie z własną marką cannabisową – wspólnie z producentem Canopy Growth. Muzyk założył z firmą nowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się między innymi dystrybucją akcesoriów do konsumpcji marihuany.

„Jestem zainspirowany pomysłem stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego w tak szybko rozwijającym się przemyśle”, mówi Drake w swoim oświadczeniu.

33-latek posiada 60 procent udziałów w założonej firmie More Life Growth Company, która znajduje się w jego rodzinnym Toronto. Jak sam przyznaje, chodzi o „zdrowie, wiedzę i holistyczny rozwój osobisty”. Więcej szczegółów zostanie ogłoszone w późniejszym czasie.

W październiku 2018 r. Kanada ogłosiła, że uprawa, sprzedaż i konsumpcja konopi indyjskich dla osób dorosłych jest legalna w całym kraju.

Drake, którego prawdziwe nazwisko to Aubrey Drake Graham, jest jednym z najbardziej utytułowanych raperów Ameryki Północnej od dziesięciu lat i do tej pory wygrał cztery nagrody Grammy. Jego pięć albumów znalazło się na pierwszym miejscu list przebojów w Kanadzie i USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.