Matka dawała 15-letniemu synowi cannabis, aby pił mniej alkoholu

Coraz częściej słyszy się o osobach z problemami alkoholowymi, które dzięki spożywaniu cannabisu leczą się ze swojego nałogu. Również nauka zajęła się już tym tematem: w badaniach ze Stanów Zjednoczonych stwierdzono, że spożywanie cannabisu może zmniejszyć znaczne szkody w organizmie spowodowane nadmiernym piciem alkoholu.

Pewna 47-letnia mama z południowej części Niemiec najprawdopodobniej naczytała się takich nowości i wpadła na pomysł, aby swojemu 15-letniemu synowi przez rok czasu podawać cannabis, aby uwolnić go od alkoholu. Ze strachu przed tym, że mógłby on wkroczyć na złą drogę co trochę podbierała swojemu narzeczonemu trochę towaru, aby dać go swojemu dziecku.

Jej obawy jednak nie wzięły się znikąd, gdyż młodzieniec coraz częściej i w coraz większych ilościach zaczął spożywać alkoholu. Piwo i wódka lały się strumieniami, a bywały i takie dni, kiedy to chłopiec musiał być odebrany ze szkoły, i to jeszcze przed południem, ponieważ był kompletnie pijany.

Fakt, że w tej patchworkowej rodzinie wszystkie dzieci (sześcioro) miały problemy zarówno z alkoholem jak i narkotykami, dodatkowo zmartwiło matkę i posunęło do tak niezwykłej akcji ratunkowej.

Teraz kobieta musiała stawać się przed sądem, po tym, jak jej syn wraz z przyjaciółmi został przyłapany przez policję na posiadaniu marihuany. Jak kobieta sama przyznała: „Myślałam, że dzięki tej marihuanie będę w stanie zahamować syna, ale widzę, że to był wielki błąd. Teraz to wiem.“

I powiedziała to kobieta, która dotychczas nigdy nie miała żadnego konfliktu z prawem i sama też nigdy nie spożywała cannabisu. Prowadzący sprawę sędzia nie wykazał się jednak zbytnio wyrozumiały dla tak „absurdalnej logiki” kobiety i skazał ją na karę dwóch lat w zawieszeniu i ponadto na karę pieniężną w wysokości 1.500 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.