Olej z miodli indyjskiej

olej-z-miodli-indyjskiej-1
Olej z miodli indyjskiej jest naturalnym i bezpiecznym środkiem owadobójczym, który skutecznie działa na wiele popularnych szkodników marihuany.

Jest on wytwarzany z nasion drzewa Azadirachta indica, które pochodzi z Azji Południowej.

Jest on wyjątkowy ze względu na to, że jest w 100% naturalny i bezpieczny. Jest nietoksyczny dla ludzi i zwierząt. Jeśli używamy go poprawnie, nie ma on negatywnego wpływu na rośliny.

Olej z miodli indyjskiej jest bardzo skuteczny na takie owady jak przędziorki, mszyce i mączliki cieplarniane. Działa również grzybobójczo i skuteczne przeciwko pleśni.

Najlepiej używać oleju w growroomie jako oprysk listowia.

Wystarczy wymieszać go z niewielką ilością ciepłej wody i mydła owadobójczego z roztworem ze zwykłego mydła, w dawce 2%. Alternatywnie, można dodać kilka kropel mydła w płynie, które nie zawiera perfum i innych składników. Za pomocą pipety należy wymieszać odpowiednią ilość oleju z wodą z mydłem i przelać do rozpylacza. Należy tym hojnie spryskać roślinę ze wszystkich stron, a zwłaszcza dolną stronę liści. Nie ma z tej rośliny kapać, ale upewnij się, że cała roślina jest dobrze zwilżona. podczas spryskiwania wstrząśnij od czasu do czasu butelką, aby płyn był cały czas dobrze wymieszany

Powtarzaj tę czynność regularnie co 2 tygodnie ze względu na co 3-4 dniowy cykl rozmnażania niektórych owadów do momentu, aż pozbędziesz się całkowicie szkodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.