nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Redukcja konsumpcji cannabisu zmniejsza depresje u kobiet.

To, czy cannabis wywołuje depresje, nie zostało jednoznacznie potwierdzone w żadnych badaniach. Jednak zauważono, że redukcja jego konsumpcji powoduje zmniejszenie występowania symptomów depresyjnych u kobiet.
redukcja-konsumpcji-cannabisu-zmniejsza-depresje-u-kobiet-1
Jednak z uczestniczek przeprowadzanych badań wyznała, że powstało u niej coś w rodzaju depresji. A im gorzej się czuła, tym więcej paliła marihuany. Nie wiadomo jednak, czy cierpiała ona na depresje już przed zaczęciem palenia, czy dopiero po jego rozpoczęciu. Wiadomo jednak, że ludzie z problematyczną konsumpcją cannabisu wyróżniają się tzw. komorbidyjnymi, czyli współwystępującymi zaburzeniami, jak objawy lękowe czy symptomy depresyjne. I wiadomo też, że ograniczenie zażywania marihuany ma na to pozytywny wpływ.

Nie wiadomo jednak, w jaki sposób dochodzi do takiego efektu. Możliwe jest, że cannabis ma związek z depresjami na poziomie neurobiologicznym, a system endokannabinoidowy odgrywa rolę przy regulacji emocji. Konsumpcja dużych dawek cannabisu może powodować, że ten system wypada z równowagi.

tanie nasiona marihuany, konopi, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, konopi


Ta witryna jamaica.com.pl wykorzystuje pliki cookies.