USA, Nowa Wymarzona Praca: Tester Marihuany

Od listopada amerykański sklep internetowy „American Marijuana” poszukuje wykwalifikowanych testerów produktów, którzy za opłatą mają testować asortyment haszyszu. Poszukiwani są konsumenci z doświadczeniem, wiedzą o narkotyku i o silnych płucach. W końcu co miesiąc pojawia się nowe opakowanie produktów testowych.

Innymi słowy, otrzymuje się paczkę z różnymi odmianami marihuany wysłaną do domu, wypróbowuje je, ocenia i opisuje efekt, możliwe zastosowanie, smak itp. na blogu i tworzy krótkie filmy wideo na temat obsługi lub tym podobne.

Ma to być rodzaj usługi świadczonej przez palaczy marihuany dla palaczy marihuany w celu ułatwienia wyboru przez zainteresowanych konsumentów, podobnie jak w przypadku innych testów produktów w przemyśle spożywczym lub kosmetycznym.

Ale co lepsze: oprócz darmowych narkotyków, firma oferuje również miesięczną płatność w wysokości do 2700 euro i oczywiście możesz pracować w domu. Jedynym problemem jest to, że wnioski są przyjmowane tylko ze stanów w USA i Kanadzie, gdzie marihuana medyczna jest legalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.