5 Gifów Pokazujących Jak Reagujesz, Kiedy Policjant Złapie Cię z Marihuaną

Każdy, kto został już złapany przez policję z marihuaną wie, że nie jest to nic przyjemnego i wiąże się jedynie z kłopotami. Przygotowaliśmy listę, która podpowie Ci, jak się zachować w takiej sytuacji.

1. Nie przyznawaj się

Wyrzuć swój cały towar i z całkowitym przekonaniem mów, że to nie Twoje. Jeśli policja nie widziała momentu, w którym pozbywałeś się zioła, to jesteś na wygranej pozycji.

2. Podziel się

Myślisz, że policja to aniołki? Większość sama już próbowała zarekwirowanego towaru, tylko się nie przyznaje. Jeśli wiesz, że i tak coś znajdą, to za szybko się nie przyznawaj, a jak już znajdą, to zaproponuj im poczęstunek.

3. Udawaj, że nie znasz języka

Jeśli policjant mówi do Ciebie po Polsku zacznij improwizować w innym języku, nawet wymyślonym. Możesz też udawać opętanego albo ułomnego, ale możesz skończyć w kaftanie.

4. Niekontrolowany śmiech

Śmiech to zdrowie i podobno jest zaraźliwy. Być może zadziała i na policjanta.

5. Uciekaj

Dają to bier, a jak biją to uciekaj. Jak już wszystkie metody zawiodą, zawsze możesz dać nura. Nie jest to pewnie najlepszy pomysł, ale a nóż ci się uda.

Uwaga. Wszystkie wskazówki powstały w celu humorystycznym i nie mają na celu nakłaniania do naśmiewania się z organów ścigania. Współpraca w takim przypadku zawsze jest najlepszym wyjściem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

3 komentarze “5 Gifów Pokazujących Jak Reagujesz, Kiedy Policjant Złapie Cię z Marihuaną”


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.