Dutch Passion zapowiada projekty z medyczną marihuaną

Planowane są projekty w Australii, Kolumbii oraz Kanadzie. Dutch Passion ogłosił zawarcie ważnych partnerstw dla uprawy medycznej marihuany: w Australii oraz w Kolumbii z MYM Nutraceuticals oraz w Kanadzie z Weed Me.

Zawarte na dwa lata porozumienie zezwala MYM Nutraceuticals w Australii oraz w Kolumbii na produkcję oraz sprzedaż produktów cannabisowych oraz nasion marihuany z użyciem genetyki Dutch Passion przy użyciu nazwy marki tego właśnie producenta. Chodzi tutaj o wszystkie produkty, które Dutch Passion obecnie i w przyszłości będzie miał w swojej ofercie. Są to klony, pąki, przygotowane jointy oraz inne produkty cannabisowe.
MYM Nutraceuticals jest zanotowana na kanadyjskiej giełdzie, a swoją siedzibę ma w Vancouver. Firma ta została założona w 2014 roku i posiada kilka spółek: CannaCanada Inc., Sublime Culture Inc., HempMeds i Budly Software Inc. MYM posiada duże doświadczenie w zakresie wysoko zmodernizowanych zakładów uprawy marihuany.

Dutch Passion ogłosił również kooperację z wiodącym na kanadyjskim rynku producentem cannabisu Weed Me. Niedawno spółka ta otrzymała kanadyjskie zezwolenie na uprawę cannabisu. Firma znajduje się w najbardziej zaludnionej prowincji Kanady – Ontario. Poza sprzedażą cannabisu dla kanadyjskich klientów planowany jest międzynarodowy eksport, aby zaspokoić ogólnoświatowe zapotrzebowanie na medyczną marihuanę. Ponadto Weed Me jest w trakcie budowy zakładu o powierzchni 1.200 metrów kwadratowych, który będzie przeznaczony do przeprowadzania badań naukowych. Będą się tam znajdowały również laboratoria, gdzie będzie przeprowadzana ekstrakcja roślin marihuany. Budowa ma zostać zakończona na przełomie 2018 roku. Porozumienie z Dutch Passion umożliwia Weed Me dostęp do wszystkich odmian marihuany jak i do używania wieloletniego doświadczenia Dutch Passion w hodowli cannabisu. Takie partnerstwo oferuje Weed Me kanadyjskie prawa rynkowe dla produktów Dutch Passion, jak wysuszone pąki, ekstrakty oraz jointy.

Dutch Passion powstało w 1987 roku w Amsterdamie i jest jedną z najbardziej doświadczonych firm cannabisowych na całym świecie. To właśnie Dutch Passion odkrył w latach 90 nasiona feminizowane i stworzył wielokrotnie nagradzane genetyki cannabisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © jamaica.com.pl - Portal o marihuanie.